Дата 22.11.2011

к списку новостей

Расписание сеансов АРТДОКФЕСТ 2011

 Готово расписание сеансов всех программ АРТДОКФЕСТа 2011

Для удобства представляем вам два варианта расписания: по фильмам и по дням (календарь на главной странице - кликабельный).

 

Открытие АртДокФест

«Ходорковский» (2.12. Б.З. 19.00-22.00)

 

Конкурсная программа «АРТДОКФЕСТ 2011»

«Дневники счастливого человека» (3.12. Б.З. 17.00-19.00, 6.12. Зол. З. 12.00-14.30, 7.12. Зел.З. 12.00-14.30)

«Осколки» (3.12. Б.З. 17.00-19.00, 6.12. Зол. З. 12.00-14.30, 7.12. Зел.З. 12.00-14.30)

«Горький вкус свободы. Анна Политковская» (3.12. Б.З. 19.30-21.30, 6.12. Зол.З. 19.30-22.00, 7.12. Зел. З. 15.00-17.00)

«Гореловка» (4.12. Б.З. 19.30-21.30, 6.12. Зол.З. 19.30-22.00, 7.12. Зел. З. 15.00-17.00)

«Время и место» (4.12. Бол.З. 15.00-17.00, 6.12. Зол. З. 15.00-17.00 7.12. Зел.З. 21.30-23.30,)

«Остановите поезд!» («Все будет зашибись») (4.12. Бол.З. 15.00-17.00, 6.12. Зол. З. 15.00-17.00, 7.12. Зел. З. 21.30-23.30)

«Победа» (4.12. Бол.З. 17.00-19.00, 5.12  Зел.З 22.00-23.30  6.12. Зол. З. 17.00-19.00)

«Наташа» (3.12. Бол. З. 19.30-21.30, 6. 12. Зол. З. 22.00-24.00, 7.12. Зел. З. 17.00-19.00)

«Другой «Челси». История из Донецка» (4.12. Бол. З. 19.30-21.30, 6.12. Зол. З. 22.00-24.00, 7.12. Зел. З 17.00-19.00)

«Гагаринленд» (6.12. Бол. З. 17.00-19.00, 8.12. Зол. З. 15.00-17.00)

«Боль» (5.12. Бол. З. 19.30-21.30, 6.12 Зол.З 17.00-19.00, 9.12 Зел.З. 17.00-19.00)

«Новый святой» (5.12. Бол. З. 19.30-21.30, 8.12. Зол. З. 17.00-19.00)

«Больныесукалюди» (5.12. Бол. З. 17.00-19.00, 8.12. Зол. З. 12.00-14.30)

«Друг, слышишь ли ты» (5.12. Бол. З. 17.00-19.00, 8.12. Зол. З. 12.00-14.30)

«Воспитание Ульяны» (6.12. Бол. З. 19.30-21.30, 8.12. Зол. З. 17.00-19.00,  9.12. Зел. З. 15.00-17.00)

«Наша газета» (7.12. Бол. З. 19.30-21.30, 8.12. Зол. З. 19.30-22.00, 9.12. Зел. З. 17.00-19.00)

«Милана» (8.12. Бол. З. 19.30-21.30, 8.12 20.30-22.00 Зол.З, 9.12. Зел. З. 22.00-24.00)

«Эпохальное путешествие пана Тржиски в Россию» (8.12. Бол. З. 19.30-21.30, 9.12. Зел. З. 22.00-24.00)

«По дороге домой» (9.12. Бол. З. 19.30-22.00, 5.12 Зел.З 21.30-23.30 8.12 Зел.З 19.00-21.00)  

«Кода жизнь была другой» (6.12. Бол. З. 19.30-21.30, 8.12. Зол. З. 22.00-24.00, 9.12. Зел. З. 15.00-17.00)

«Вспоминая завтрашний день» (4.12 Бол.З 17.00-19.00, 6.12 Зел.З 16.30-19.00, 8.12 Зел.З 17.00-18.50)

 

Программа «Среда»

«Лиман» (4.12. Б.З. 12.00-14.30, 5.12. Син.З. 15.30-17.00)

«Вооружен и не очень опасен» (3.12. Зел.З. 22.00-24.00, 4.12. Б.З. 12.00-14.30, 5.12. Син.З. 15.30-17.00)

«О любви и не только» (3. 12 Зел. З 17.00-19.00 4.12. Б.З. 12.00-14.30, 5.12. Син.З. 15.30-17.00)

«На мне крови нет» (5.12. Бол. З. 15.30-17.00, 4.12 Зел.З 22.00-24.00)

«Болезнь грешников» (5.12. Бол. З. 15.30-17.00, 6.12  Зел.З 22.15-23.30)

«Захар» (4.12. Зел. З. 15.00-17.00, 5.12. Син. З. 19.30-21.30 , 6.12. Бол. З. 15.30-17.00)

«Ностальгия по оконному стеклу» (5.12. Син. З. 19.30-21.30 , 6.12. Бол. З. 15.30-17.00)

«Елки» (4.12 Зел.З 19.30-22.00  5.12. Зел. З. 19.30-22.00, 6.12. Бол. З. 15.30-17.00)

«Код Макаровой» (4.12. Зел. З. 12.00-14.30, 5.12. Син. З. 19.30-21.30 , 6.12. Бол. З. 15.30-17.00)

«25 сентября» (3.12. Зел. З. 15.00-17.00, 6.12  Зел.З 22.15-23.30, 7.12. Бол. З. 15.30-17.00)

«Мафин и его друзья» (3.12. Зел. З. 12.00-14.30, 7.12. Бол. З. 15.30-17.00)

«Городская девчонка» (5.12. Зел. З. 19.30-22.00, 7.12. Бол. З. 15.30-17.00)

«Ваш выход» (5.12. Зел. З. 19.30-22.00, 7.12. Бол. З. 17.00-19.00)

«Клеймо» (3.12. Зел. З. 12.00-14.30, 5.12. Син. З. 17.00-19.00, 7.12. Бол. З. 17.00-19.00)

«Катя Креналинова» (4.12. Зел. З. 15.00-17.00, 5.12. Син. З. 17.00-19.00, 7.12. Бол. З. 17.00-19.00)

«Жизнь всегда конкретна» (5.12. Зел. З. 12.00-14.30, 8.12. Бол. З. 15.30-17.00)

«Малолетние узники» (4.12. Зел. З. 12.00-14.30, 8.12. Бол. З. 15.30-17.00)

«Портрет рабочего» (3.12. Зел. З. 15.00-17.00, 5.12. Син. З. 12.00-14.30, 8.12. Бол. З. 17.00-19.00)

«В ожидании чуда» (3.12. Зел. З. 15.00-17.00, 5.12. Син. З. 12.00-14.30, 8.12. Бол. З. 17.00-19.00)

«Искусственное покрытие» (3.12. Зел. З. 22.00-24.00, 8.12. Бол. З. 17.00-19.00)

«Люди Таймыра» (6.12 Син.З 13.00-14.50, 8.12 Зел.З 12.00-14.00, 9.12. Бол. З. 15.30-17.00)

«PIETA» (6.12 Син.З 13.00-14.50, 8.12 Зел.З 12.00-14.00, 9.12. Бол. З. 15.30-17.00)

«Громов» (6.12 Син.З 13.00-14.50, 8.12 Зел.З 12.00-14.00, 9.12. Бол. З. 15.30-17.00)

«Чистый человек» (5.12. Син. З. 22.00-23.30.00, 8.12 Зел.З 14.30-16.30, 9.12. Бол. З. 17.00-19.00)

«Выше голову» (5.12. Син. З. 22.00-23.30.00, 8.12 Зел.З 14.30-16.30, 9.12. Бол. З. 17.00-19.00)

«Как я съел свою стипендию» (5.12. Син. З. 22.00-23.30.00, 5.12 Зел.З 12.00-14.30, 8.12 Зел.З 14.30-16.30, 9.12. Бол. З. 17.00-19.00)

«Ритуальные принадлежности» (3.12. Зел. З. 17.00-19.00, 8.12. Син. З. 12.00-14.30)

«Киноальманах, посвященный пожарам лета 2010 года» (3.12. Зел. З. 19.30-22.00, 5.12. Зел. З. 15.00-17.00, 7.12. Син. З. 12.00-14.30)

«Быть или казаться» (5.12 Син.З 16.30-19.00, 8.12 Син.З 12.00-14.00)

«Потолок» (6.12 Син.З 13.00-15.00, 8.12 Зел.З 12.00-14.00, 9.12 Бол.З 15.30-17.30)


программа «от А до А»

«OUTRO» (2.12 Б.З. 22.10-24.00, 3.12. С.З 12.00-14.30, 4.12 Зол.З 19.30-22.00)

«Я забуду это день» (2.12  Б.З. 22.10-24.00, 3.12 С. З. 12.00-14.30  4.12 Зол.З. 19.30-22.00)

«Внутри квадратного круга»  (3.12. Б.З. 12.00-14.30, 3.12. Син. З. 19.30-21.30, 4.12. Син. З. 15.00-17.00, 4.12. Зол. З. 12.00 -14.30)

«Книга Тундры» (3.12. Б.З. 12.00-14.30, 4.12. Зол.З. 12.00 -14.30)

«Мой друг доктор Лиза» (3.12. Син. З. 15.00-17.00, 6.12 Зел.З 16.00-18.30,)

«Веселый солдат» (3.12. Син. З. 15.00-17.00, 6.12 Зел.З 16.00-18.30)

«Ждем, надеемся, не верим» (3.12. Син. З. 17.00-19.00, 4.12. Зол. З. 15.00-17.00)

«День шахтера» (3.12. Син. З. 19.30-21.30, 4.12. Зол. З. 17.00-19.00) + б/з

«Тяга» (3.12. Син. З. 22.00-24.00, 4.12. Син. З. 17.00-19.00)

«Спас-камень. Рассказы об Александре Николаевиче Плигине» (4.12. Син. З. 12.00-14.30)

«Массовка» (4.12. Син. З. 15.00-17.00, 8.12 Син.З 16.30-18.30)

«Инокиня» (4.12. Бол. З. 22.00-24.00, 4.12. Син. З. 12.00-14.30,  7.12 Зол.З 19.30-22.00)

 

программа «Выбор Звягинцева»

«Революция, которой не было» (3.12. Бол.З. 15.00-17.00, 8.12 Зол.З. 22.10-23.40)

«Беловы» (3.12. Зол. З. 15.00-17.00, 9.12. Син. З. 15.40-17.00)

«Лица Ноября» (3.12. Зол. З. 15.00-17.00, 9.12. Син. З. 15.40-17.00)

«Следующее воскресенье» (3.12. Зол. З. 12.00 -14.30, 9.12. Син. З. 17.00-19.00)

«Петь, чтобы выжить» (3.12. Зол. З. 17.00-19.30, 9.12. Син. З. 19.30-22.00)

(фильм будет объявлен дополнительно) (3.12. Зол. З. 19.30-22.00)

(фильм будет объявлен дополнительно) (3.12. Зол. З. 22.00-24.00)


программа «Психология ДОК»

«Иконоскоп» (3.12. Б.З. 22.00-24.00, 4.12. Син.З. 19.30-21.30)

«Беженка от красоты» (7.12. Зол. З. 22.00-24.00, 9.12. Зел. З. 19.00-21.00)

«Предел сна» (7.12. Зол. З. 12.00 -14.30, 8.12. Зел. З. 18.30 – 20.00)

«Березовая аллея, 51» (6.12. Зел. З. 12.00-14.30, 7.12. Зол. З. 15.00-17.00)

«Семья» (5.12. Зел. З. 19.00-21.00, 6.12. Зел. З. 15.00-17.00, 7.12. Зол. З. 17.00-19.00)

«Дневниковые фильмы» (6.12. Зел. З. 19.00 – 20.00, 7.12. Зол. З. 22.00-24.00)

«Запах горящих муравьев» (6.12. Зел. З. 19.00 – 20.00, 7.12. Зол. З. 22.00-24.00)

«Иисус, ты знаешь…» (4.12 Син.З 21.30-23.00, 7.12. Зел. З. 19.00-21.00, 8.12 Зел.З 22.30-24.00)


Специальное событие

«Родина или Смерть» (3.12 Син.З 13.30-15.10, 4.12. Бол. З. 22.00-24.00)

«Пещера забытых снов» (5.12. Бол. З. 22.00-24.00)

«Молчание Пелешяна» (8.12. Бол. З. 21.30-23.00, 9.12 Зел.З 22.20-23.40)

«Прокляты и забыты» (6.12. Син. З. 21.30-23.30)

«Кличко» (7.12 Бол.З. 21.00-23.00, 9.12 Син.З. 22.10-23.30)

"Московские истории любви. 1993-2009" (4.12 Зол.З. 21.40-23.40, 6.12 Син.З 19.30-21.20)

 

Польская программа

«Давай убежим от нее» (6.12. Бол. З. 22.00-24.00, 7.12. Син. З. 19.00-21.00, 9.12. Зол. З. 22.00-24.00)

«Крузенштерн» (7.12. Син. З. 14.30-16.00, 9.12. Зол. З. 17.00-19.00)

«Последнее искушение Гавриллы» (7.12. Син. З. 14.30-16.00, 9.12. Зол. З. 17.00-19.00)

«Киноманы из Калькутты» (4.12 Зел.З 16.00-17.50, 9.12. Зол. З. 19.30-22.00)

«Последний день лета» (4.12 Зел.З 16.00-17.50, 9.12. Зел. З. 12.00-13.30, 9.12. Зол. З. 19.30-22.00)

«Клювом и когтем» (6.12. Син. З. 16.30-18.30, 9.12. Зол. З. 12.00 -14.30)

«Политическое платье» (6.12. Син. З. 16.30-18.30, 9.12. Зол. З. 12.00 -14.30)

«Чтобы не болело» (7.12. Син. З. 19.00-21.00, 9.12. Зол. З. 22.00-24.00)

«Игрушки» (6.12. Син. З. 14.30-16.00, 9.12. Зел. З. 12.00-13.30)

«Искусство свободы» (6.12. Син. З. 14.30-16.00, 9.12. Зол. З. 15.00-17.00)

«Зов свободы» (3.12 Зел.З 22.30-23.45, 7.12. Син. З. 16.30-18.30)

«Адресат не найден» (7.12. Син. З. 16.30-18.30, 9.12. Зол. З. 15.00-17.00)

 

Программа «Ящик»

«Вызываю огонь на себя» (5.12. Зол. З. 19.30-22.00, 7.12. Син. З. 21.30-23.30)

«Река жизни» (5.12. Зол. З. 15.00-17.00, 8.12. Син. З. 14.30-16.00)

«Вышел ежик из тумана» (5.12. Зол. З. 22.00-23.45, 8.12. Син. З. 16.30-18.30)

«Вне времени (Дети Бледного Лиса)» (5.12. Зол. З. 17.30 -19.30, 8.12. Син. З. 19.00-21.00) 

«Один день Жоры Владимова» (5.12. Зол. З. 17.30 -19.30, 8.12. Син. З. 19.00-21.00)

«Если бы не Коля Шатров» (8.12. Син. З. 21.30-23.30)

«Художник Дмитрий Плавинский» (5.12. Зол. З. 22.00-23.45, 8.12. Син. З. 21.30-23.30)

«Вторая ударная. Преданная армия Власова» (4.12. Зол. З. 22.00-24.00, 5.12. Зол. З. 12.00 -14.30)

 

 

Разместить новость в социальных сетях

 

Артдокфест 2018

 
 
 


Новости

Фестиваль

Программа

Регламент

Пресса

Партнеры


Facebook

Facebook (группа)

Twitter

Youtube

ВКонтакте

Instagram

Заявка (онлайн-форма)

Логотип (.JPG)

Баннер 500 x 62 (.SWF)


Каталог

Фотогалерея


Контакты

Нашли ошибку?

 
 
 

© 2007–2020 ArtDocFest. Фестиваль документального кино. Новости. Программа мероприятий. Расписание показов.
Использование материалов ArtDocFest разрешено только при наличии активной ссылки на источник.
Все права на картинки видео и тексты принадлежат их авторам.