Dažādu gadu žūrija
2021
ArtdocNet
2021
ArtdocNet
Jeļena Fanailova
dzejniece, tulkotāja, žurnāliste / Krievija
Aleksejs Malobrodskis
teātra vadītājs un producents / Krievija
Jeļena Lukjanova
sabiedriskā un politiska figūra / Latvija
2021
Artdocfest / Riga konkursa programma
Antons Dolins
žurnālists, kinokritiķis, radio vadītājs
2021
Artdocfest / Riga konkursa programma
Dita Rietuma
kinokritiķe un Nacionālā kino centra direktore, Latvija
Artemijs Troickis
mūzikas kritiķis, TV un radio vadītājs, Krievija / Igaunija
2021
Baltijas fokuss konkursa programma
Alīna Rudņicka
režisore, producente, Krievija / Čehija
Tue Stēns Millers
filmu konsultants, Dānija
2021
Baltijas fokuss konkursa programma
Massimo Tria
slavists, kinokritiķis, Itālija
2020
ArtdocNet
Alisa Gaņieva
rakstniece, Krievija
Dmitrijs Vrubels
mākslinieks, Krievija / Vācija
Filips Remunda
režisors un producents, Čehija
2020
ArtdocNet
2019
Konkursa programma
2019
Konkursa programma
Romāns Balajans
filmu režisors, scenārists un producents, Ukraina
Абрам Клецкин
kinokritiķis, Latvija
Žanna Ņemcova
žurnālists, Krievija / Vācija
2019
ArtdocNet
Reijo Nikkila
režisors, producents, Somija
2019
ArtdocNet
Masimo Tria
slavists, kinokritiķis, Itālija
Dinara Drukarova
filmas aktrise, režisore, Francija
2018
Konkursa programma
Zara Abdulajeva
kino un teātra kritiķis, Krievija
Alvis Hermanis
teātra režisors, Latvija
2018
Konkursa programma
Gaļina Timčenko
žurnāliste, Krievija / Latvija
2018
ArtdocNet
Oļegs Mavromatti
mākslinieks, režisors, ASV / Bulgārija
Ksenija Larina
žurnāliste, radiostacijas "Eho Moskvi" komentētāja, Krievija / Portugāle
Irina Umnova
žurnāliste, psiholoģe, Kanāda
2018
ArtdocNet
2017
Konkursa programma
2017
Konkursa programma
Sergejs Kazarnovskis
pasniedzējs, direktors, valsts skolas "Klass-Center" direktors, Krievija
Natālija Bārbjē
žurnāliste, dizainere, žurnāla "Mezzanine" galvenā redaktore, Krievija
Vera Polozkova
dzejniece, aktrise, dziedātāja, TV vadītāja, Krievija
2016
Konkursa programma
Aleksandrs Gelmans
dramaturgs, scenārists, publicists, Krievija
2016
Konkursa programma
Mihails Aldašins
režisors-animators, mākslinieks, producents
Boriss Minajevs
žurnālists, rakstnieks, izdevējs, Krievija
2015
Konkursa programma
Harijs Bārdēns
režisors-animators, scenārists un aktieris, Krievija
Pāvels Kapļevičs
mākslinieks, teātra producents, Krievija
2015
Konkursa programma
Andrejs Movčans
finansists, ieguldījumu pārvaldes grupas Movchan's Group dibinātājs
2014
Konkursa programma
Aleksandrs Mitta
režisors, scenārists, producents, Krievija
Konstantīns Bogomolovs
teātra režisors, Krievija
Andrejs Biļžo
mākslinieks, rakstnieks, Krievija
2014
Konkursa programma
2013
Konkursa programma
2013
Konkursa programma
Pāvels Lungins
režisors, Krievija
Irina Prohorova
literatūras kritiķe, Krievija
Vasja Oblomovs
mūziķis, dzejnieks, komponists, Krievija
2012
Konkursa programma
Andrejs Smirnovs
režisors, dramaturgs, aktieris, Krievija
2012
Konkursa programma
Alexander Arkhangelsky
publicists, rakstnieks, literatūrkritiķis, Krievija
Irēna Lesņevska
producenta, TV kompānijas un kanāla Ren-TV dibinātāja, izdevēja, Krievija
2011
Konkursa programma
Andrejs Zvjagincevs
kinorežisors, scenārists, Krievija
Marats Geļmans
galerijas īpašnieks, publicists, mākslas menedžeris Krievija / Melnkalne
2011
Konkursa programma
Svetlana Sorokina
žurnālists, pasniedzēja, Krievija
2010
Konkursa programma
Sergejs Solovjevs
kinorežisors, scenārists, producents, Krievija
Josefs Bakšteins
mākslas kritiķis, kurators, Krievija
Natālija Sindejeva
mediju holdinga "Doždj" ģenerāldirektors, Krievija
2010
Konkursa programma
2009
Konkursa programma
2009
Konkursa programma
Daniils Dondurejs
kultūras socioloģs, žurnāla "Cinema Art" galvenais redaktors, Krievija
Anatolijs Vasiļjevs
teātra režisors, Krievija
Marianna Maksimovska
žurnāliste un TV vadītāja, Krievija
2008
Konkursa programma
Aleksandrs Rodņanskis
režisors, producents un mediju vadītājs, Krievija
2008
Konkursa programma
Tatjana Drubiča
teātra un kino aktrise, Krievija
Oļegs Kuļiks
performanču mākslinieks, kurators, Ukraina / Krievija
2007
Konkursa programma
Dmitrijs Bikovs
rakstnieks, dzejnieks, literatūrkritiķis, Krievija
Aidan Salakhova
gleznotāja, tēlniece, galerijas īpašniece, Krievija
2007
Konkursa programma
Boriss Juhananovs
režisors, scenārists, teorētiķis, Krievija