Dažādu gadu žūrija
2022
ArtdocNet
2022
ArtdocNet
Jeļena Fanailova
dzejniece, tulkotāja, žurnāliste / Krievija
Aleksejs Malobrodskis
teātra vadītājs un producents / Krievija
Jeļena Lukjanova
sabiedriskā un politiska figūra / Latvija
2022
"Artdocfest" konkursa programma
Dmitrijs Muratovs
žurnālists, cilvēktiesību aktīvists
2022
"Artdocfest" konkursa programma
Tīna Loka
režisore / Igaunija
Viktors Erofejevs
rakstnieks, kritiķis, radio un televīzijas vadītājs
Ally Derks
festivālu kuratore, producente
2022
"Baltijas fokuss" konkursa programma
Ježi Sladkovskis
režisors, scenārists
Pēteris Gotšalks
redaktors, autors, producents
2022
"Baltijas fokuss" konkursa programma
Simone Baumane
filmas producents
2021
Artdocfest / Riga konkursa programma
Antons Dolins
žurnālists, kinokritiķis, radio vadītājs
Dita Rietuma
kinokritiķe un Nacionālā kino centra direktore, Latvija
Artemijs Troickis
mūzikas kritiķis, TV un radio vadītājs, Krievija / Igaunija
2021
Artdocfest / Riga konkursa programma
2021
Baltijas fokuss konkursa programma
2021
Baltijas fokuss konkursa programma
Alīna Rudņicka
režisore, producente, Krievija / Čehija
Tue Stēns Millers
filmu konsultants, Dānija
Massimo Tria
slavists, kinokritiķis, Itālija
2020
ArtdocNet
Alisa Gaņieva
rakstniece, Krievija
2020
ArtdocNet
Dmitrijs Vrubels
mākslinieks, Krievija / Vācija
Filips Remunda
režisors un producents, Čehija
2019
Konkursa programma
Romāns Balajans
filmu režisors, scenārists un producents, Ukraina
Абрам Клецкин
kinokritiķis, Latvija
2019
Konkursa programma
Žanna Ņemcova
žurnālists, Krievija / Vācija
2019
ArtdocNet
Reijo Nikkila
režisors, producents, Somija
Masimo Tria
slavists, kinokritiķis, Itālija
Dinara Drukarova
filmas aktrise, režisore, Francija
2019
ArtdocNet
2018
Konkursa programma
2018
Konkursa programma
Zara Abdulajeva
kino un teātra kritiķis, Krievija
Alvis Hermanis
teātra režisors, Latvija
Gaļina Timčenko
žurnāliste, Krievija / Latvija
2018
ArtdocNet
Oļegs Mavromatti
mākslinieks, režisors, ASV / Bulgārija
2018
ArtdocNet
Ksenija Larina
žurnāliste, radiostacijas "Eho Moskvi" komentētāja, Krievija / Portugāle
Irina Umnova
žurnāliste, psiholoģe, Kanāda
2017
Konkursa programma
Sergejs Kazarnovskis
pasniedzējs, direktors, valsts skolas "Klass-Center" direktors, Krievija
Natālija Bārbjē
žurnāliste, dizainere, žurnāla "Mezzanine" galvenā redaktore, Krievija
2017
Konkursa programma
Vera Polozkova
dzejniece, aktrise, dziedātāja, TV vadītāja, Krievija
2016
Konkursa programma
Aleksandrs Gelmans
dramaturgs, scenārists, publicists, Krievija
Mihails Aldašins
režisors-animators, mākslinieks, producents
Boriss Minajevs
žurnālists, rakstnieks, izdevējs, Krievija
2016
Konkursa programma
2015
Konkursa programma
2015
Konkursa programma
Harijs Bārdēns
režisors-animators, scenārists un aktieris, Krievija
Pāvels Kapļevičs
mākslinieks, teātra producents, Krievija
Andrejs Movčans
finansists, ieguldījumu pārvaldes grupas Movchan's Group dibinātājs
2014
Konkursa programma
Aleksandrs Mitta
režisors, scenārists, producents, Krievija
2014
Konkursa programma
Konstantīns Bogomolovs
teātra režisors, Krievija
Andrejs Biļžo
mākslinieks, rakstnieks, Krievija
2013
Konkursa programma
Pāvels Lungins
režisors, Krievija
Irina Prohorova
literatūras kritiķe, Krievija
2013
Konkursa programma
Vasja Oblomovs
mūziķis, dzejnieks, komponists, Krievija
2012
Konkursa programma
Andrejs Smirnovs
režisors, dramaturgs, aktieris, Krievija
Alexander Arkhangelsky
publicists, rakstnieks, literatūrkritiķis, Krievija
Irēna Lesņevska
producenta, TV kompānijas un kanāla Ren-TV dibinātāja, izdevēja, Krievija
2012
Konkursa programma
2011
Konkursa programma
2011
Konkursa programma
Andrejs Zvjagincevs
kinorežisors, scenārists, Krievija
Marats Geļmans
galerijas īpašnieks, publicists, mākslas menedžeris Krievija / Melnkalne
Svetlana Sorokina
žurnālists, pasniedzēja, Krievija
2010
Konkursa programma
Sergejs Solovjevs
kinorežisors, scenārists, producents, Krievija
2010
Konkursa programma
Josefs Bakšteins
mākslas kritiķis, kurators, Krievija
Natālija Sindejeva
mediju holdinga "Doždj" ģenerāldirektors, Krievija
2009
Konkursa programma
Daniils Dondurejs
kultūras socioloģs, žurnāla "Cinema Art" galvenais redaktors, Krievija
Anatolijs Vasiļjevs
teātra režisors, Krievija
2009
Konkursa programma
Marianna Maksimovska
žurnāliste un TV vadītāja, Krievija
2008
Konkursa programma
Aleksandrs Rodņanskis
režisors, producents un mediju vadītājs, Krievija
Tatjana Drubiča
teātra un kino aktrise, Krievija
Oļegs Kuļiks
performanču mākslinieks, kurators, Ukraina / Krievija
2008
Konkursa programma
2007
Konkursa programma
2007
Konkursa programma
Dmitrijs Bikovs
rakstnieks, dzejnieks, literatūrkritiķis, Krievija
Aidan Salakhova
gleznotāja, tēlniece, galerijas īpašniece, Krievija
Boriss Juhananovs
režisors, scenārists, teorētiķis, Krievija